John Crane je významný zaměstnavatel v Olomouckém kraji a zároveň světový lídr ve výrobě mechanických ucpávek a filtračních systémů s více než stoletou tradicí. Naše výrobky nacházejí využití celosvětově a pro naše zákazníky jsou zárukou spolehlivosti, odolnosti a také ochrany životního prostředí.

John Crane v České republice představuje nejdůležitější výrobní kapacity v rámci celosvětové divize John Crane.

V Lutíně a Olomouci - Hněvotíně spolupracujeme s kolegy z celého světa, vyrábíme, testujeme a expedujeme z 85 % na světové trhy předním výrobcům v mnoha oblastech průmyslu, ať už jde například o těžbu ropy a nerostů, petrochemii, energetiku, papírenství, potravinářství či farmacii.

Naše produkty jsou synonymem kvality a spolehlivosti.

Shipping Clerk - Fakturant

Do týmu oddělení distribuce hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Shipping Clerk, který se aktivně zapojí do procesu zajištění expedice a fakturace výrobků zákazníkovi.

Tato nabídka je vhodná pro absolventy VŠ s komunikativní úrovní AJ.

Co bude Vaším úkolem

• Podílet se na zajištění chodu oddělení.
• Vystavování faktur a další dokumentace pro zákazníka.
• Kontrola a kompletace dokumentů pro expedici a celní řízení.
• Zadávání dat a práce v systému SAP.
• Asistence při balení hotových dílců.

Co od Vás očekáváme

• Schopnost vést tým a komunikovat s kolegy napříč odděleními.
• Středoškolské vzdělání s maturitou.
• Středně pokročilá úroveň angličtiny podmínkou.
• Praxe v logistice vítána.
• Vysoká spolehlivost, pečlivost, ochota pracovat přesčas.
• Práce s PC – Outlook, Excel nutností; znalost SAPu nebo podobného systému výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout

• Stabilní prostředí s příležitostmi k profesnímu, ale i osobnostnímu růstu.
• 5 týdnů dovolené.
• Jedinečná kombinace rodinné atmosféry a celosvětově úspěšného byznysu.
• Finančně podporujeme dojíždění.
• Odměny za směnnost.
• Zajímavý měsíční bonus.
• Elektronické stravenky.
• Případné přesčasy odměňujeme nad rámec stanovený zákonem.
• Měsíční výkonnostní bonusy, odměny za pracovní i životní jubilea.
• Firemní kantýnu.
• Firemní akce se skvělou partou.
• Samozřejmostí je zaškolení našimi odborníky s trpělivým přístupem.
• Práce, ve které se můžete realizovat, dobré nápady odměňujeme.

Diverzita a inkluze

Věříme, že různé pohledy a zkušenosti jsou důvodem, proč naše společnost prosperuje. Všichni kvalifikovaní uchazeči mají stejné šance ucházet se o zaměstnání bez ohledu na rasu, barvu pleti, náboženství pohlaví, sexuální orientaci, genderovou identitu, národnost, ekonomické postavení, zdravotní stav, věk nebo jakékoliv jiné osobní atributy. Jsme hrdí na to, že jsme otevřenou společností s hodnotami založenými na rovnosti a etice, kde vítáme, podporujeme a přijímáme rozmanitost.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jana Sigmunda 78, 783 49  Lutín-Lutín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, 13. plat, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Smiths Group

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jan Kubanek